XXII Festiwal Nauki na Wydziale Chemii UW

SPOTKANIA ORGANIZOWANE PRZEZ WYDZIAŁ CHEMII UW

ŚRODA, 26 września
CZWARTEK, 27 września

Godz. 18 i 19, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101:Jak pracuje nowoczesne laboratorium ? Wycieczka od genu do białka”, dr Maria Górna, Mikołaj Kuska
(obowiązują wejściówki, które można zarezerwować od 17.IX wysyłając e-mail: m.kuska@student.uw.edu.pl, w zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz wybraną godzinę).
Uczestnicy w wieku poniżej 18 lat bez towarzystwa opiekunów muszą mieć pisemną zgodę, formularz: archiwum.chem.uw.edu.pl/popularyzacja/festiwal-nauki.

SOBOTA, 29 września

Pokazy doświadczeń chemicznych
Wydział Chemii UW, Pasteura 1
Godz. 10, 12, 14; zbiórka w holu
koordynacja: dr Agnieszka Siporska, dr Iwona Paleska
(obowiązują wejściówki, które można zarezerwować od 17.IX wysyłając e-mail: przygodazchemia@chem.uw.edu.pl, jedna osoba może zarezerwować nie więcej niż 4 miejsca, w zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz wybraną godzinę; liczba miejsc ograniczona).

Godz. 11, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101, sala 0.03
Wykład:Rentgenowska analiza strukturalna kryształów”,
prof. dr hab. Krzysztof Woźniak, dr Maura Malińska

Godz. 12 i 14, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101, sala 0.03
Warsztaty, wykład: „Krystalizacja białka
dr Maria Górna, Mikołaj Kuska

Pełny program XXII Festiwalu Nauki w Warszawie znajduje się na stronie www.festiwalnauki.edu.pl.

Data publikacji: 24 września 2018

Data ostatniej modyfikacji: 01 października 2018